| Bogdan201739 a întrebat:

ieri mi-am incarcat telefonul cu 5 euro si mi-am bagat o promotie in care imi spunea ca am 2000 de mb
Ce trebuie sa fac pentru a primi acesti mb de internet?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la caseria firmei de telefonie si intrebi de la ei.
Noi n-avem de unde sti la ce firma, ce promotie ai incarcat, nici cum ai procedat pentru promotie.
2 Gb e cam slaba promotie la 5 euro, fata de alte firme.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca ai activat o extraoptiune trebuie sa ii primesti imediat. Daca e altceva, explica.

| Bogdan201739 explică (pentru dragosbogdan001):

Nu am activat o promotie in care imi aparea 2000 mg minute internationale etc. si mi-a aparut un mesaj in care supena ca am 2000 mg minute nationale etc.
dar nu mi-au aparut acele 2000 de mg

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Nu ti-au aparut... pai suna la relatii clienti sau du-te intr-un magazin al lor!