| Feri5 a întrebat:

Îmi recomandă cineva niște site-uri de încredere de pe care să pot cumpăra tablete iPad pro (2020)? Vreau ca tabletele să fie ieftine și bune. Aș dori să fie în jur de 2.000 - 3.000 lei, deoarece de atât buget dețin. Mulțumesc și aștept detalii. Tabletele acelea aș dori să le folosesc pentru notițe și nu pentru altceva. O zi faină!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG
gasesti cateva modele pro sub 3000 lei

| doctorandus a răspuns:

Cel mai ieftin e eglobalcentral.

Alege transport asigurat, altfel ei nu raspund daca se pierd la posta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vrei sa zici sh? Ca noi nu prea gasesti asa. Si ma gandesc ca cele de pe eMAG nu iti plac, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IStyle, olx. Tablete iPad PRO intre 2000-3000 nu prea gasesti, decat de acum 3-4 ani. Second hand, mai gasesti.

| DataScience a răspuns:

De ce nu iti iei cu sistem Android unde ai cele mai multe aplicatii pe care poti sa le descarci, foarte multe aplicatii iOS sunt cu bani, pe Android foarte multe sunt fara, asta e diferenta.