| Adelyna06 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o tigara electronica si voiam sa va intreb daca dauneaza sau poti face cancer de la ea. (Fara sa adaug nicotina, doar lichidul acela cu arome)

Răspuns Câştigător
| Liviu322 a răspuns:

Nu dauneaza mai cu nimic, daca chiar ii crezi p-astia, fa-ti lichid acasa sa fii sigur.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

In SUA au facut multi boli de plamani, unii au murit, din cauza lichidului contrafacut pentru tigari electronice.

| Cduncfujndf a răspuns:

Nu îți fă griji, fumează și simte-te tu bine. Cu nicotină, fără nicotină...cum te simți tu mai bine. Totuși încercă să nu exagerezi

| doctorandus a răspuns (pentru Cduncfujndf):

60 de decese confirmate in SUA din cauza e-cig.

| bmerry a răspuns:

Dintre toate variantele de țigări, cea electronica este cea mai dăunătoare. Degeaba renunti la nicotina dacă inhalezi alte chimicale cu arome.