| Panteraa a întrebat:

Mi-am dezinstalat google chrome din greseala si acum cand vreau sa il instalez din nou Imi da o eroare cu 0x... Va rog ajutati-ma! Mi-am instalat torch ca e aproape la fel, dar nu imi place. Vreau chrome inapoi crying(. Dau funda.

7 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Cel mai bine era daca puneai acel cod 0x... aici ca sa putem spune despre ce este vorba. Numai dupa acel cod (coduri) de eroare poti sa-ti dai seama care-i problema.

| xJuliusx a răspuns:

S-a mai pus aceasta intrebare pe TPU si Iata ce raspuns a luat funda : http://www.programepc.com/......-rezolvat/

| Krueger a răspuns:

Dezinstaleaza torch ala, apoi instaleaza chrome-ul de aici : https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/

| Panteraa explică (pentru Krueger):

Degeaba. Nu merge orice as incerca.

| Crocodilul01 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Rz2Ody1IyXo

Poate e de ajutor... funda?

| Panteraa explică (pentru Crocodilul01):

Dar eu nu am deloc chrome-ul ca sa fac tot ceea ce face in video. Eu am problema cand vreau sa il instalez.