| lylo a întrebat:

Mi se incinge foarte rau laptopul. straight face Ce sa fac sa nu se mai incalzeasca? (il tin pe birou) Funda+vot :*

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Iti ei un ventilator care se pune sub el sub forma de masuta si il raceste ca sa nu sara in aer happy

6 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Laptop-ul mai trebuie si lasat inchis, nu sa mearga continuu, non-stop. Te miri dupa de ce nu se mai deschide (ars). Stai si tu mai putin pe laptop. Si reinstaleaza-ti windows-ul... recomand un xp... big grinhappy

| ThePoet a răspuns:

In primul rand trebuie sa-l duci la curatat daca n-ai facut asta pana acum. Este foarte important sa fie curatat de praf undeva la de doua ori pe an. Apoi, daca nici asta numerge, probabil ai ceva acolo care se incalzeste prea repede, probabil a cedat de la prea multa caldura, asa ca, precum au zis si astia mai sus, tra sa iti iei suport din ala, dar na, e prea scump. Mai bine numa mergi si cureti laptopul pentru ca in principal de la asta e problema. Ori asta ori te-ai jucat pe el jocuri cu super-grafica, sau te uiti zilnic la 10 filme in blue ray.

| Yandel a răspuns:

Ia-ti un cooling pad, ii mai reduce temperatura, ceva gen http://www.comenzi.ro/notebook-cooling-pad-p-1884.html
Cam asta ar fi solutia pe caldura asta.

| RazerAbyssus a răspuns:

Cumpara un suport sa fie suspendat de birou sau orice suprafata sa poata " respira " laughing

| MoD3M a răspuns:

Problema este radiatorul..Incearca sa iti schimbi radiatorulwinking..Iti recomand sa te uiti pe eMag.ro/.com (nu mai stiu sigur). Dar pana nu iti cumperi un radiator nou incearca sa nu il folosesti rpea mult pentru ca risti sa iti arzi placa de bazawinking

| duky a răspuns:

Tinel in brate