| εмiLч97 a întrebat:

Hey TPUhappy
Prietena mea are un Samsung Galaxy Mini si are o zgarietura mica(0.5-1 cm) si nu este adanca.
Cum poate sa nu mai aiba zgarietura aceea(in afara de dusul la GSM)? In fata luminii de bec se vede. Funda+Voturi

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Nu o sfatuiesc sa umble singura la el,poate strica touchul intr-o clipa. Oricum,nu poate face nimic ca zgarietura sa dispara, decat daca schimba touchul. Insa daca nu doreste sa schimbe touchul tot ce poate face este sa aiba grija sa nu se mai faca alte zgarieturi si sa puna o folie de protectie pe ecran (se gaseste la orice service GSM, este in jur de 12ron).