| ingerasdulke15 a întrebat:

PT CINE STIE tocma mi.a fatat iepuroaica, iar iepurasi nu sunt in cuib nici nu stiu daca a facut cuib pentur ca nu pot sa vad, iar iepurasi sunt insirati si iepuroaica nu sta langa iei o fi din cuaza calduri? Ce ma ingrijoreaza e ca iepurasi sunt imprastiati si nu cred ca si.a facut cuib. Niste sfaturi va rog.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Stai tu langa eibig grin

| cnicusor69 a răspuns:

Mda las-o pe ia sa aba grija de ei pentru ca daca ai pus mana pe ei cand sunt imci ii omoara are ia grija