| anonim_4396 a întrebat:

(scuzati categoria) ce se inta-mpla daca va dati casca din cap in spatiu adica chestia aia.de la astronauti ce se inta-mpla?

Răspuns Câştigător
| Acier a răspuns:

Vor fierbe toate lichidele din acel astronaut datorita faptului ca in spatiu nu exista presiune atmosferica.

8 răspunsuri:
| TheBlueWolf a răspuns:

Am mai spus-o si o voi spune mereu din motive pur evidente.In PRIMUL RAND esti agramat/agramata inta-mpla ar scrie doar un sarman om ce urmeaza cursuri de dezvoltare cerebrala aflandu-se in contact cu o boala psihica.In al 2-lea Ma enerveaza prostii si prostia ca sa generalizam putin.Sub acolada adjectivului prost se cuprind si trasaturile de lipsa de PIC de logica, judecata si CUNOSTINTE GENERALE care sunt vitale daca vrei sa te integrezi intr-o societate chiar si in aceasta tara. Daca ai sub 10 ani sincer imi este mila...nu de tine in special ci de mortii de la revolutie happy.Tu ai deschis vreodata o carte? Nu zic neaparat una care sa abordeze fenomene fizice.De ce dracu nu faceti o mica incursiune intr-un domeniu inainte sa trantiti o intrebare.2 invata se te exprimi atat din puct de vedere gramatical cat si constructie a unei fraze mai ales de tip chestionare adresata publicului larg.Te faci de ras mai pe argou si pe intelesul unei minti inguste ce probabil este si adeptul religiei spun asta din motive repet pur evidente.Tu ce crezi ca se poate intampla? ma rog tu crezand proabil ca planeta noastra este ovala fixa si nu cred ca pe langa urechile tale au ajuns MACAR 2 dintre importantele caracteristici ale Terrei si anume miscarea de revolutie si rotatie nu intru in detalii cu altele pentru care v-a trebui sa citesti din DEX vreo 2 luni ca sa descifrezi ce am vrut sa zic.Mai pe intelesul tau mai bubutzix...CRAPI daca faci asa ceva daca dai "chestia aia" jos si anume.Si un studiu amanuntit al americanilor a dovedit ca sindromul cosmic influenteaza unii oameni sa o dea jos si sa inlature orice echipament VITAL pentru noi in mediile ostile.Cred ca ai auzit de oxigen macar happyCred ca ai auzit de presiune MACAR! Repet nu intru in detalii ca ti-as face ghinda terci asadar ramanem la asta. Sper sa dai atentie la ce am scris desi ma indoiesc ca o sa intelegi ce am urmarit.

| EcstasyW a răspuns (pentru TheBlueWolf):

Ita ma

| EcstasyW a răspuns (pentru TheBlueWolf):

Ce nebun(a)esti ma pariez ca esti un tocilar(a)de aia cu nasu in cartehappy

| TheBlueWolf a răspuns (pentru EcstasyW):

Uite tu imi betonezi argumentele >_>. Esti oricum prea prost/proasta ca sa imi mai bat capul cu tine.Eu nu ma incadrez DELOC in cateogria unui tocilar si sa citesti tie ti se pare ceva josnic (bineinteles iluzionandu-ti ca este mai interesant sa stai sa spargi seminte la coltul blocului, sa asculti manele etc...decat sa te interesezi de problematica vietii)? Se vede.Nu ai pic de cunostinte in domeniul gramatical pe cand eu nu stiu decat vreo 5 limbi straine 3 vorbite la perfectiune.Invatate de nevoie deoarece eu am vizitat cam toata europa pana acum si nu ma voi opri.Asadar nu mai incerca sa iti dovedesti superioritatea fata de mine mai ales cand nu sti nici limba ta natala.Macar o fraza sa puteti sa faceti si voi imi e mila...DE MINE ca trebuie sa impart oxigen cu voi.Cand vine ordinea aia mondiala?

| EcstasyW a răspuns (pentru TheBlueWolf):

Hai sictir

| oanaoana23 a răspuns:

Mori,ce vrei sa se intample? corpul tau nu e construit pentru asa ceva.sa nu te uiti prea mult la desene animate

| ρіηқ a răspuns:

Ramai fara aer!

| raul_6759 a răspuns:

Ar muri deoarece in spatiu nu exista oxigen...