| ContNmc7 a întrebat:

Hey TPU!
Stiti site-uri in care pot gasi multe idei si jocuri in doi? Sa nu fie jocuri pe telefon,calculator,etc.
Jocuri pe care le putem juca într-o seară,ca de exemplu sa stam treji toata noaptea,sa nu ne plictisim, jocuri interactive.

Mai demult am gasit un site, dar acum nu il mai găsesc... Va rog dacă știți sa imi lăsați link.
Dau funda!*

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Plimbare in Noapte. happy
Mai ales in noaptea Revelionului.

| Simpatic a răspuns:

Ce frumos doi tineri indragostiti care se joaca in noaptea de Revelion, n-am glumit mi se pare cute :*
Pai puteti alterna intre diferite jocuri genul de societate parca se numau, jocuri gen monopoli, jocuri de table daca aveti table, jocuri cu carti gen saptica, macaua etc
Aici sunt explicate 4 jocuri cu carti : https://www.libertatea.ro/lifestyle/te-invatam-4-jocuri-de-carti-498936

| ContNmc7 explică (pentru Simpatic):

Ms,dar le stiam pe astea. Oricum iti multumesc inca o data!

| Simpatic a răspuns (pentru ContNmc7):

Cu placere!