| purplerainbow a întrebat:

Hey TPU... Sunt clasa a 8-a si mai am putin si trebuie sa imi aleg liceul la care vreau sa ma duc. M-am gandit mai mult si nu stiu ce sa aleg dintre Liceul Iulia Hasdeu si Mihai Viteazul!? Medie de admitere am pentru amandoua deci asta nu e o problema dar nu stiu cum e la fiecare liceu in parte. Daca sunteti la unul dintre ele puteti sa imi dati niste pareri, opinii despre profesori, teme, proiecte, copii etc. Voi ce ati alege in locul meu? Dau funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Buna.
Sa stii ca nu sunt la niciunul dintre aceste licee nu sunt din Buc, dar o buna prietena de-a mea e la Iulia Hasdeu si spune ca e suuper ok.Acum nu stiu decizia e a ta. Ea e la mate-info intensiv Engleza parca si a zis ca liceul e destul de bunicel cum sunt de asemenea si profesorii.iar copiii de acolo nu prea au multe fite.
P.S: bafta multa la examenul din vara...si eu tot in clasa a8a sunt.
Te puuup dulce!:*