| Naomiroxana a întrebat:

Va rog sa ma ajutati(daca puteti) am instalat Microsoft powerpoint dar nu merge sa il deschid,cand dau open ' imi da sa il instalez din nou, stiti ce ar putea fi? Dau Funda cui ma ajuta.

3 răspunsuri:
| RomulusMilea a răspuns:

Nu ai precizat ce versiune de Power Point ai instalat. Ar putea fi una dintre următoarele:

Power Point 2000

Power Point 2002

Power Point 2003

Power Point 2007

Power Point 2010

De fapt este vorba despre întregul pachet de aplicaţii Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, etc.).

Separat de întrebarea de mai sus, care este exact mesajul de eroare care îţi apare pe ecran? Te rog să îl reproduci exact aşa cum apare. Mulţumesc.

| Naomiroxana explică (pentru RomulusMilea):

Pai sincer cred ca este 2003 nu stiu sigur....si nu imi apare eroare doar imi spune sa il instalez din nou

| RomulusMilea a răspuns (pentru Naomiroxana):

Salut, Dacă ai meniurile în această ordine "File, Edit, View, Insert, Format, Tools, Slide show, Windows, Help", atunci ai versiunea 2000, sau 2002, sau 2003.

Dacă se confirmă cele de mai sus, vei putea afla versiunea alegând meniul Help, comanda About.

Pe de altă parte, cred că ar fi o idee bună să alegi meniul Help şi apoi "Detect and Repair", s-ar putea să te ajute. Este posibil să îţi ceară discul, CD-ul cu care ai instalat întregul pachet Office.

Mult succes!