| littlefirefy a întrebat:

vreau sa trimit un colet...de unde pot sa fac rost de o cutie? pot cumpara de la posta? raspunsul castigator primeste funda!

Răspuns Câştigător
| razor92 a răspuns:

Buna, iti da de la posta cutie daca ai nevoie, iti dau ei, Bye.

3 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Intreaba la magazine, de obicei acolo sunt cuti goale de la anumite alimente.

| aandreutsaa a răspuns:

Pai si eu am trimis un colet si poti sa te duci la niste magazine asa si ii rogi daca poate sa iti dea o cutiewinking

| Sabi98Gold a răspuns:

Sal happy
Mergi la posta si cumperi de acolo cutia pentru colet happy
Iar cand e gata coletul mergi la posta il trimiti si gata ^^