| Soapta01 a întrebat:

Hey, vreau sa-mi fac un cont si imi zice la email= noi nu acceptăm adrese de e-mail de la furnizorul de e-mail le-aţi ales/ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Wellfun a răspuns:

Încearcă să'ţi faci adresă de e'mail a altui furnizor nu yahoo, încearcă cu gmail sau hotmail.

3 răspunsuri:
| Wellfun a răspuns:

Înseamnă că site'ul respectiv cu acceptă adresa de e'mail pe care ai introdus'o, deoarece nu cooperează cu ăştia sau din oricare alte motive.
De ex.: dacă ai poştă pe yahoo, ăia de la hotmail dacă ai introduce'o undeva pe asta nu ar accepta'o (exemplu doar).
Ca să rezolvi probleva introdu în spaţiul unde'ţi faci contul o altă adresă de e'mail de a ta, dacă nu ai fa'ţi.

| Soapta01 explică (pentru Wellfun):

Am incercat cred ca vreo 5 id si nu le accepta! vreau sa-mi fac cont pe perfect world vendetta! si vad ca nu merge...

| Wellfun a răspuns (pentru Soapta01):

Încearcă să'ţi faci adresă de e'mail a altui furnizor nu yahoo, încearcă cu gmail sau hotmail.

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Pe TPU te referi? Pai se poate sa fii pus o adresa de e-mail cu " gmail, ymail" poate primeste doar cu " yahoo" n-am incercat cu celelalte.
O zi minunata sa ai!