| Aliiiiiiiiiiii a întrebat:

Heyy. o scurta si simpla intrebare.! Cei de clasa a-VIII-a... teza la istorie este grea s-au usora manevoie de o parere puppy dog eyes! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Buna.
Dupa parerea mea, mi se pare ca e mai usoara la istorie, dar acum depinde ce iti place. Eu iti zic sa dai la ce crezi tu ca te descurci mai bine :]

Mult succes!

| Aliiiiiiiiiiii explică (pentru Biu):

Poi eu ma descurc la istorie. dar pentu orice eventualitate nu strica sa aflu parerea cuiva ..Multumesc muult Biu :*

2 răspunsuri:
| Aliiiiiiiiiiii explică:

Scuze pentru greseala de acolo am nu ma*