| anonim_4396 a întrebat:

Heyy TPU! Mi-am facut cont google, el s-a creat si m-am deconectat. Cand sa intru iar zicea ca contul meu google nu a fost creat.
Nu asta ar fi problema ..Defapt faza e cam asa :
Eu am un Alcatel onetouch si mi-am pus un model ca un fel de "cod de securitate" si o fata l-a scris gresit de multe ori, iar acum telefonul meu e blocat si zice "pentru deblocare, accesati contul dvs google"... care nu merge. Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| juliedidi a răspuns:

Cand incerci sa intri pe contul tau de Google, da click pe Forgot My Password. Trebuie sa bagi adresa ta de mail, ca sa iti trimita un link pentru schimbarea parolei. Vezi daca ti'l recunoaste.