| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu telefonul, am un samsung galaxi fit si aveam un cod de deblocare a ecranului si acum am introdus de mai multe ori gresit codul acela si mi s-a blocat telefonul si imi zice sa ma conectez cu contul meu de google... am incercat in toate felurile dar nu merge. Daca si voua vi s-a intamplat si stiti despre ce e vorba va rog sa ma ajutati si pe mine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai blocat telefonul si nu are nici o legatura cu google, trebuie dus la magazinul de telefonie mobila si acolo ti-l deblocheaza sau ti-l restaureaza la starea anterioara pe care a avut-o.

| claudiu12ro a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un cont pe google
pe pc ceva gen xulescu@gmail.com
am si eu galaxi fit si am patit la fel daca vrei contul meu add arcire_claudiu2009