| Zozoleparfumath a întrebat:

Hi TPU:*. Vreau sa va intreb si eu ceva in legatura cu rubrica "conversation" de la yahoo mail...Daca am sters de pe pc meu conversatiile toate,si cineva careia i-am dat parola intra pe id meu si da acolo la conversation,de pe alt pc...laptop,le mai poate vedea? sunt sterse doar din pc meu sau de tot? dau fundita va rog astept raspuns!

2 răspunsuri:
| Acier a răspuns:

Istoria de conversatii se salveaza un calculatorul din care s-a facut conversatia si nu pe internet. Cel putin la Yahoo.
Asa ca daca le-ai sters din calculator ele nu vor fi gasite in alta parte.

| Furnicutza a răspuns:

Se sterg de tot.