| Annaa a întrebat:

Hi. Vroiam sa va intreb daca este cineva pe aici care are Nokia 3600 slide. Daca da, care este opinia voastra despre acesta? Cum se comporta? Cum tine bateria? etc.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna eu am avut Nokia 3600 slide...La mine bateria tinea 5zile inkarcata pentru ca l-am formatat!
E un telefon foarte bun. dar trebuie sa ai grija de el si sa il formatezi si tu ca sa te tina bateria!
Este foarte Ok ca si telefon.se comporta bine si este si mistolove struck

Te pup:*...
bafta

4 răspunsuri:
| regina a răspuns:

Buna!
Am eu si vreau sa iti spun ca sunt foarte multumita de elhappyBateria tine cam 5 zile si chiar vb la telefon si ascult si muzica. Pozele le scoate foarte bine{bine ca are si camera de 3, 2laughing}Al meu are 2 ani si inca mai functioneaza dar trebuie sa il schimb ca l-am scapat de prea multe ori in cap si i s-a cam dus microfonullaughing
Oricum mai mi-as lua unul tot la felbig grin:X
te pupic:*si te sfatuiesc sa il cumperi daca vrei ca nu ai sa regretibig grin:X

| xCăpşunici a răspuns:

Eu Am, Da este un telefon bun! Chiar Foarte Bun, Daca vrei sa tili cumperi, nu ezita! Bateria este okey doar ca trebuie sa il incarci prima oara 12 ore
PuP

| Dexteo a răspuns:

Bateria este acceptabila dar nu are un soft prea bun, se blocheaza mereu si trebuie sa ii scoti bateria daca ai multe poze sau multe melodii.

| Deea_5986 a răspuns:

E misto eu l-am avut 3-4 ani si bateria tine mult