| Adinutzzaa a întrebat:

Hristos a înviat! In aceasta seara sunt in continuare restricțiile de noapte ridicate? Sau doar in noaptea de Înviere au fost ridicate? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Numai noaptea trecuta au fost ridicate. De azi, iar restrictii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt restricții și noaptea asta. Maine se ridica restricțiile.

| rapandula a răspuns:

Restrictii si in noaptea de inviere au fost doar ca accesul la biserica a fost permis fara sa fie necesara distantarea. Ai vazut tu petreceri sau chefuieli in numar mare? Poate doar ilegale. Deci sunt restrictii in continuare.