| ALIN1al a întrebat:

Http://www.altex.ro/......t-up-linux
vs
http://www.altex.ro/......b-free-dos
PRETURILE SUNT LA FEL
Sunt diferente mari?( camera web, bateria, culoarea, OPTIMUS AU AMBELE, NU?, bluetooth nu stiu care din ele are, calitatea MAI SPUNETI VOI DACA MAI STITI, poate va pricepeti mai bine)
Inca o data PRETURILE SUNT LA FEL
Daca va pricepeti, va rog lamuriti-ma (avantaje, dezavantaje )
FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca sunt la acelasi pret, atunci cumpara-l pe acesta ->>> Laptop ASUS K53SM-SX084D, Intel Core i5-2450M 2.5 GHz, 15.6", 8GB, 1TB, NVIDIA GeForce GT 630M - 2GB, Free Dos

ARE placa video cu memorie de 2GB fata de celalalt care o are de 1GB. In rest e cam la fel. E FOARTE IMPORTANTA placa video in sistem.
Bafta!