| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Https://emag.page.link/ztrhiMfnrsgrRsBYA ce părere aveți despre aceasta trotineta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face banii. Cel putin din caracteristici.

| sierra1 a răspuns:

Autonomie 30 Km, Viteza 25 Km/h - faină, ia-ți și cască!

| mihai69 a răspuns:

Sincer? Nu aș alege-o. Deși mulți spun că roțile pline sunt mai bune, că nu faci pană, eu spun exact invers: roțile cu cameră pneumatică sunt de 10 ori mai bune. În plus, să nu crezi niciodată în autonomia declarată de vreun producător de trotinete; dacă ajungi la jumate din cât zic ei, e bine.

| Digikey a răspuns:

O vand vreo 30 de magazine pe internet la 1200lei.
Este un miracol daca la banii astia functioneaza macar 3 saptamani.
Trebuie sa citesti rewiewurile celor care au cumparat pe bune asa ceva nu doar ale celor care ii fac reclama mascata, de exemplu tipul ala de 90kg cu rucsac ca merge ok iar un copil zice ca i s-a stricat suspensia sau ca s-a pliat in timp ce mergea cu ea si a dus-o inapoi.