| grigor3 a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=Sc4HWIHF8Ns&t=144s se refera ca nu exista nici vieti anterioare, nu?

3 răspunsuri:
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa ce zice el
Nimic nu e inca stabilit ca nimeni nu a gasit raspunsul
momentan sunt doar niste idei:
-Dumnezeu (rai/iadul)
-Evolutia din animale (Omul a venit din maimute, asta e mai plauzibil)
-Poate exista reincarnare si vieti anterioare nimeni nu stie, chiar sunt si cateva dovezi in care copii mici isi aduceau aminte de vietile anterioare, de exemplu in copil ff mic si-a adus aminte unde era ingropata arma cu care era omorat, si acolo era.
Nu trebuie sa crezi ce zic altii, crede ce ti se pare tie adevarat :3

| grigor3 explică (pentru NobodyCanSeeMe):

Dar ce zice el acolo ca nu inteleg crede ca exista sau nu?

| NobodyCanSeeMe a răspuns (pentru grigor3):

E confuz nu stie daca exista sau nu