| Meli34 a întrebat:

II ndau unei colege cadou de ziua ei o cana. Ce as putea pune in cana? Ceva frumos.

Răspuns Câştigător
| AxelBv a răspuns:

Flori sau o lumanare parfumata.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

O cana mai mica straight face

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappypai poti pune o multime de lucruri frumoasahappyde exemplu flori uscate, la care sa adaugi un strop de parfumhappypoti pune betisoare parfumate, o lumanare cu forma draguta, o felicitare in care sa-i scrii cevahappyniste bombonele sau ciocolatelehappysau poti pune niste creioane cu puflaughingasta ar fi draguthappysper ca te-am ajutattonguehappy:X:*

| GoguSteriade a răspuns:

Apa.

| AntonyoBoss a răspuns:

Niste bautura

| blueangel2001 a răspuns:

Un lantisor cu bestfriends intr-o cutie in forma de inimioara

| unDESTEPT a răspuns:

Un dildo