| kreatzak a întrebat:

Imi apare la facebook ca am acces limitat. ce fac? nu pot sa dau comm-uri nimic

Răspuns Câştigător
| xBebelushax a răspuns:

Exact ce mi se intampla mie acum laughing. Intrai la un rahat unde scria sa`mi schimb daca vreau culaorea de la facebook si era de fapt virus. N`are nimic. Isi revine dupa 24 de ore. big grin

| Zburator a răspuns (pentru xBebelushax):

Am patit la fel si eu. Dar esigur ca isi revine in 24h?

2 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

O sa isi revina dupa 24 de ore.Si eu am patit exact ca tine dar poti sa dai like daca vrei :*. Este posibil ca cineva sa iti fi dat raport sau o aplicatie sa fie de vina :*