| anonim_4396 a întrebat:

Heei!
Mi-a trimis oe facebook cineva un link. Era ca sa iti schimbi culoarea la facebook.
Am intrat pe link-ul respectiv, dupa care am deschis o alta pagina de Facebook.
Dupa aceea, cineva m-a rugat sa ii las cateva comm-uri la poza. Si nu a pers. Imi zicea ca: Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistență. Am incercat sa postez ceva pe perete, si la fel.
De la ce s-a intamplat oare? Si ce inseamna chestia asta? straight face
Vreau raspunsuri cat mai rapide! Multumesc. Srry de categorie.

1 răspuns:
| a răspuns:

Hello
probabil de la link-ul pe care l-ai accesat
si eu am primit dar nu am dat click deoarece stiam ca nu e ceva curathee hee
mai asteapta cateva zile si apoi iti va merge din nou happy
iti recomand sa nu mai dai click pe link-uri 'dubioase'
:*