| AdyTtZa a întrebat:

Funda! Cand vreau sa pun o poza sau sa dau un comm pe face book imi apare asta:

Din motive de siguranţă, contul tău are acces limitat la site pentru căteva zile. Daca ai vreo întrebare, te rugăm să ne contactezi Centrul de Asistență.

Pot sa fac altceva in afara de a astepta cateva zile?

Răspuns Câştigător
| Postoo a răspuns:

Ai facut acelasi lucru doarte des in ultimul timp de asta iti apare acea eroare! Din pacate trebuie sa astepti 7 zile!

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu, nu prea poţi.

| crissu_8850 a răspuns:

Ceva de genul acesta am patit si eu ieri, doar ca pentru 24 de ore. Eu am patit deoarece am accesat un link trimis de un prieten care era de fapt spam ( ei il numesc malware). Nu ai ce sa faci, decat sa-ti activezi un antivirus care optiunea da a te proteja si pe retelelede socializare, asta pentru viitor; Iata aici cateva otiuni, un link pe care mi l-a dat chiar facebook si iti alegi de acolo ce iti face cu ochiul http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx; iti scanezi calculatorul si va gasi virusul care te-a afectat si scapi de el; dar contul facebook va ramane asa pe perioada stabilita de ei nu ai ce face; de asemenea exista un program " spybot search and destroy ", gratis, cu care periodic iti poti scana calculatorul si gasi anumite timpuri de virusi pe care ii poti extermina...imi pare rau succes

| AndreeaRox a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat astastraight face...pot da doar like.
Eu cred ca e din cauza la prostia aia cu: "Change your default FACEB00k blue to different dolours" care s-a trimis singura la toti prieteniistraight face