| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da careva un soft pentru sunet? ca eu am sunetul de la sistem adica cablul bagat in unitate in placa de baza, am avut un Cd original de la placa de baza de unde instalam sunetul da nu mai am cd-ul si vreau un soft asemenea lui sa pot instala sunetul

Mersi mult dau funda!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Majoritatea folosesc http://www.realtek.com.tw/downloads/

| Scuturici a răspuns:

Eu tot timpul folosesc acest program care-mi depisteaza toate drivere-le lipsa din calculator si mi le descarca de pe internet. Programul se numeste: DeviceDoctor_Bundle( cel mai bun). Descarca-l de pe net si dupa ce-l instalezi, da-i sa caute driverele. Cand le gaseste (printre care si acela de sunet ) apasa pe linkul sunetului si te deviaza pe pagina de net de unde dai sa-ti descarci sunetul. Si dupa ce se descarca kitul sunetului in calculator, il instalezi. Si gata! Succes