| Stef_Alex_1999 a întrebat:

Îmi poate spune cineva de ce mi-a apărut când apăs pe ecran la tableta ca un fel de punct transparent,nu e folie e pur si simplu când apăs oriunde,si cum dezactivez; eu înainte de asta am avut o aplicație de filmat :"recordable", si na după am dezinstalat-o si mi-a rămas așa chiar daca i-am dat si repornire după dezinstalare

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi ceva mizerie pe ecran sau un "pixel mort" a displayului. Prima se poate curata cu solutie pentru curatarea ecranelor, dar al doilea se rezolva doar cu schimbarea intregului ecran.

| DA_Florin_1997 a răspuns:

Vezi in setari pe la accesibilitate