| Angelina15 a întrebat:

Îmi poate zice cineva niste citate în engleză?

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

1. To live a creative life, we must lose our fear of being wrong. ( Pentru a trăi o viață creativă, trebuie să ne pierdem frica de a face greseli. )
2. All our dreams can come true if we have the courage to pursue them.(Toate visele noastre pot deveni realitate daca avem curajul de a le urma. )
3. Good things come to people who wait, but better things come to those who go out and get them.(Lucrurile bune vin la oameni care asteapta, dar lucruri mai bune vin la cei care incearca sa le obtina. )
4. If you do what you always did, you will get what you always got.(Dacă faci ceea ce ai făcut întotdeauna, veți obține ceea ce întotdeauna ai luat.)
5. Opportunities don’t happen, you create them. (Oportunitățile nu se întâmplă, tu le creezi.)
6. Try not to become a person of success, but rather try to become a person of value. (Încearcă să nu devii o persoană de succes, ci mai degrabă să devii o persoană de valoare. )
7. Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people. (Marile minți discuta idei; mintile medii discuta evenimente; mintile mici discuta oameni )
8. I have not failed. I’ve just found 10, 000 ways that won’t work. (N-am reușit. Tocmai am gasit 10.000 de moduri care nu vor funcționa. )
9. A successful man is one who can lay a firm foundation with the bricks others have thrown at him. ( Un om de success este acela care poate construi o baza solida cu caramizile cu care altii au aruncat in el. )
10. No one can make you feel inferior without your consent.
(Nimeni nu te poate face sa te simti inferior fara acordul tau. )

| JackR a răspuns:

"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning." ~ Rick Cook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yankee *** go home! Fuuck your mother like there's no other! Du-te, Dica, du-te!

| sasaomulsubtire a răspuns:

"Make love, not war!"

| raul230 a răspuns:

Hello! My name is Ana Cameliu Ionut I'am from England and i'am fourteen years old. I love to play football etc.

| denisamihaela a răspuns:

Buna! Niste citate care mie imi plac si am vazut ca sunt foarte folosite pentru descrieri pe Instagram sau Facebook sunt:
- When I'm good I m very good, but when I m bad I m better.
- Too much of a good thing can be wonderful.
- You only live once, but if you do it right once is enought!
- There are no good girls gone wrong - just bad girls found out.
Sper să-ți placa si tie citatele.

| Angelina15 explică (pentru denisamihaela):

Mulțumesc! Din păcate nu-ți pot să fundația, dar răspunsul tău a fost cel mai de folos

| Vinujangir a răspuns:

Hi, here are some Quotes in English visit here,
Https://quotesenglish.com