| 13Criistiina a întrebat:

Imi spuneti va rog un fenomen paranormal URGENT am nevoie dau FUNDA. plzzz

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Http://www.yogaesoteric.net/content.aspx?item=4345&lang=RO
uite sunt multe cazuri

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Fantome-le dintr-o inchisoare abandonata. Sunt foarte multe cazuri. cauta pe google.

| TheBlackCrystal a răspuns:

Pentru ce?
Ok nu conteaza prea mult dar vreau sa'mi raspunzi totusi.
Iti trebuie si real?
Intr'o camera cu fereastra inchisa si usa la fel pui o pana de pasare pe masa si vezi ca se ridica.
Cu un lantisor cu medalion te apuci sa pui diferite intrebari (ete cineva aici?, este mare?) si daca lantisorul se invarte inseamna ca a raspuns spiritul afirmativ daca penduleaza inseamna ca raspunsul e negativ!
FUNDA? PLZZZ