| LeMoNNNaDe a întrebat:

Cum faci un metin2 sa mearga fara pacht? plzzz am nevoie urgent! Daca puteti sa imi spuneti pe metin2forgotten as vrea sa fac un starter!

2 răspunsuri:
| RaduDenis a răspuns:

Sall deci fi atent: deschizi un document note pad din START, in el scrii asa
start metin2client.bin
si cand il salvezi, il salvezi in folderul cu metinul sub denumirea start.bat
Iar cand vrei sa intri in metin dai pe "start.bat" ce-ai creat tu happy
Succes!

| LeMoNNNaDe explică:

Auzi nu merge imi da eroare imi poti da add pe id robyon2010