| AtomicRain a întrebat:

In aceasta saptamana am sustinut probele la Evaluarea Nationala. Luni, la romana, am completat cum trebuie careul cu informatii de pe foaia de examen. Tatal meu are doua initiale, dar mereu am scris doar una din ele, chiar si la olimpiade. In acest fel am procedat si luni. Azi, mi-a picat alta supraveghetoare. Am completat careul, dar a venit la mine zicandu-mi sa pun ambele initiale ale tatalui. Daca luni am pus doar una si azi ambele, lucrarile ar putea fi anulate?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme in privinta asta. O singura initiala a tatalui e de ajuns. Asa se obisnuieste. Daca ultima oara ti s-a spus sa le pui pe amandoua, nu poate fi acesta motiv de anulare (din cate stiu, informatiile personale ale canditatilor nu sunt vizibile pana nu se pune nota).