| anonim_4396 a întrebat:

Daca pe foaia de examen la bacalaureat am completat gresit numele liceului la care am sustinut examenul ce se poate intampla? Am scris "Costachi" in loc de "Costache". Restul am completat corect.

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Coltul va fi sigilat. Pe ei ii intereseaza numele tau si liceul din care provii. Astea doua informatii trebuie sa fie corecte, in rest nu prea conteaza.Multa bafta!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca e problema

| sierra1 a răspuns:

No problem, fă-ți griji despre notă (dau nu e cazul?)

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Nu iti fa griji. Nubse intampla nimic. Poate numa se amuza putin profesorul care corecteaza happy

| DIGIT4L a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Profesorul supraveghetor reprosa unor elevi despre cum se scrie "costache", ca-i cu "i" la final(am zis, cine stie, poate stiu eu gresit) ...eu nu completasem inca asa ca am scris cu i cum am auzit, a trecut, m-a verificat, nu a zis nimic, cand ies din examen pe placuta de la intrarea in liceu scria "Costache"...mi s-a facut pielea de gaina happy

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru DIGIT4L):

Stai linistit. E datoria lui sa iti verifice datele scrie pe foaie. Nu patesti nimic laughing

| Lalavi a răspuns (pentru DIGIT4L):

Buna,ce s-a intamplat? Si eu am gresit o litera din numele liceului si sunt foarte stresata.