| paul365 a întrebat:

In aceasta seara m-a sunat cineva pe telefonul fix care zicea ca am castigaat nu stiu ce.Nu am putut vedea numarul pentru ca scria numar retinut.Pot afla in vreun fel cine m-a sunat?

6 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Este teapa cel mai probabil.Incearca sa suni la comania de unde ai telfonie fixa si ei te pot ajuta.

| MCG a răspuns:

Din pacate nu se poate, e ca si cum te-ar suna cineva "cu privat" pe mobil!

| AwaZoh98 a răspuns:

A fost farsa!winking

| paul365 explică (pentru AwaZoh98):

Stiu!

| AwaZoh98 a răspuns (pentru paul365):

Ma bucur ca sti! Totusi nu inteleg rostul intrebarii! straight face

| paul365 explică (pentru AwaZoh98):

Am ceva banuieli cam cine ar fi si vreau sa ma conving daca este acea persoana
sau nu.