| mmadonna a întrebat:

In ce credeti ca se va imbraca Lady Gaga la VMA 2011? vreau sa fie o formulare frumoasa big grin sau mega fundahappy

5 răspunsuri:
| Eva9610 a răspuns:

Cred ca Lady Gaga se va rade in cap si isi va face o rochie din...biscuitilaughing

| lazio9 a răspuns:

Femeia asta face tot posibilul sa se faca tot mai urata, pana acum nu am intalnit sau avzut pe nimeni care sa vrea sa faca tot posibilul sa se face foarte urata, probabil se va imbraca in smaltz de pe dinti sau carii

| caian a răspuns:

Pai eu cred ca va fi imbracat foarte ciudat deoarece stie toata lumea ca lady gaga e putin mai sarita de pe fixlaughing cred ca va fi imbracata intr-o rochie alba. fundita?big grin

| caian a răspuns:

Nu stiu dar sigur va fi imbracata ciudat. cred ca intr-o rochie alba.

| marian000 a răspuns:

Lady gaga se va imbraca in oase de mort big grin