| cornculapte a întrebat:

In fiecare an, de Craciun se organizeaza o "chestie" constand in spectacol, concurs, licitatii etc., iar banii ce se strang se doneaza unui caz social. Anul trecut au fost niste copii aflati in grija unei manastiri. Anul acesta suntem in cautarea altui caz, in apropierea Clujului. Sugestii? Multumesc.

1 răspuns:
| CrazyDesign a răspuns:

Cel mai bine mergeti la DGASPC (Protectia copilului) si acolo o sa gasiti sigur pe cineva care chiar are nevoie de ajutor. Eventual, daca banii stransi va ajung puteti sa duceti cate un pachetel copiilor din DGASPC (Centre de minori). Am facut si eu asta si a fost o senzatie extraordinara sa ii vad bucurandu-se.