| magda_2539 a întrebat:

In legatura cu cununiile religioase... se poate sa fie intr-e doua religii diferite? dar amandoi sa-si pastreze religia... m-ar interesa in timisoara daca stiti vreo biserica unde accepta sa cunune asa! ajutati-ma va roooooggg! fundita! si voturi

1 răspuns:
| bibbssss a răspuns:

Imi pare rau dar nu se poate asa ceva! daca doi logoditi sunt de religii diferite unul dintre ei trebuie sa renunte la religia sa si sa treaca la religia celuilant! e la fel si cu ritul nou si vechi!