| Decebalul a întrebat:

In Mozilla Firefox cum fac ca atunci cand dau pe +-ul ala de sus din stanga sa imi apara alea 9 ferestre in care sa imi pun ce vreau eu?

Răspuns Câştigător
| Iahimder a răspuns:

Te duci in dreapta sus la setari si la pornire setezi continuati de unde ati ramas. Acest lucru te ajuta in conditiile in care atunci cand inchizi browserul ai cele 9 pagini deschise. Cand vei redeschide browserul iti va aparea toate acele pagini desi se vor incarca greu. Sper ca am ajutat