| low.edit a întrebat:

In perioada asta, preturile de la aparatele foto scad sau cresc?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Preţurile la tehnologie sunt în continuă scădere de un an şi ceva. Prin urmare, şi în perioada asta vor continua să scadă.
Pont: Ia-ţi Nikon(orice model) dacă vrei să-ţi iei aparat foto,

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

O sa scada pentru ca va veni perioada de Paste in care vor fi reduceri si oferte speciale de la "Iepuras" ^^

| johnny_1840 a răspuns:

In mod normal scad, dar in Romania cresc happy jajajajajajajajjaaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresc ca este criza