| TnCristinaa a întrebat:

In ce perioada scad preturile la telefoane? Dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| corhaz a răspuns:

In perioada cand apare un model nou

| Darki a răspuns (pentru corhaz):

Daca te-ai referit prin "Cand apare un model nou" la faptul ca modelul mai vechi va fi mai ieftin, da ai dreptate. Daca te referi ca modelul nou va fi ieftin ca este nou te inseli, din contra ca va fi mult mai scump.

| corhaz a răspuns (pentru Darki):

Prima varianta ma refer normal

| EllyClau a răspuns:

Sau...de Black Friday?:S

| Darki a răspuns:

Depinde. In primul rand depinde de unde cumperi telefonul. Daca doresti la abonament sunt multe oferte, trebuie doar sa te interesezi. In general se scad foarte mult preturile de black friday, dar asta nu inseamna ca nu sunt oferte si in restul anului. Te poti interesa si daca ai norocul poti prinde oferte chiar foarte bune. Succes! happy

| Ivan-Let_Robert_1996 a răspuns:

Cam prin ianuarie-februarie dupa sarbatori