| SuntPrezent13 a întrebat:

In vis voi ati simtit vreodata durere? eu sincer am avut senzatia asta

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu numai durere. Toate senzațiile din starea de veghe pot fi reproduse în vis. Inconștientul nu face distincție între vis și realitate. Tot ceea ce apare pe ecranul interior ( mai exact pe o scenă 3D) este interpretat ca realitate. Că a fost vis, afli doar la trezire.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu nu am simtit

| Lukasssz a răspuns:

Da!

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, mi s-a intamplat de vreo 2 ori.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu am simtit un fel de durere, adica o presiune imensa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Mopmop a răspuns:

Demult, tare demult am avut gen un furuncul cu multe capete situat la subrat. Imi amintesc ca visam ca cineva imi taia mana ba cu o sabie ba cu o drujba.
Aveam dureri...mama mama.
Tramadol m-a ajutat.

| Crescent a răspuns:

Da, de mai multe ori. Odata am visat ca am fost impuscata si ma durea foarte tare