| RAY a întrebat:

Ati simtit vreodata frica de fi in jurul unui grup de persoane? de te simti cumva in pericol? senzatia de anxietate?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Daca umbli cu cine trebuie, nici pomeneala sa-ti fie frica. Daca iti vezi de treaba ta, mai bine zis, daca isi vede acel grup de treaba lui si nu se baga in scandaluri, nu are de ce sa se teama vreunul din acel ''grup''. Dar daca se numeste grup, inseamna ca sunt toti uniti de acolo, cel putin asa ar trebui. Nu am simtit, tu ai simtit asa ceva?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da azi erai niste tineri in statie nu ma simteam ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Erai cu ei? Sau ii cunoasteai?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu,necunoscuti,elevi

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu de ce ti-a fost nasol, daca n-ai treaba cu ei, de ce sa te temi? Ai 27 de ani, trebuie sa ai autoritate fata de ei!

| RAY explică (pentru Drimmero):

26 am, n-am de ce sa fiu autoritar nu stam in jungla, tu nu ai evitat niciodata locurile aglomerate?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Uneori le-am evitat, cand nu am avut de ales, nu le-am evitat. Cand e aglomerat intr-un autobuz, prefer sa merg pe jos decat sa stau inghesuit si fara sa am aer. La autoritate ma refeream in cazul in care iti reprosau ceva, atunci sa zici si tu ceva, sa vada ca n-ai frica de ei!

| Doub a răspuns:

Da, de foarte multe ori.

| whatevernvm a răspuns (pentru Doub):

Nu iti place sa fii singuriche?

| Doub a răspuns (pentru whatevernvm):

Tot nu ai terminat cu asta?laughing

Răspuns utilizator avertizat