| TotEuMa a întrebat:

Care este cea mai mare durere pe care ati simtit-o vreodata thinking

11 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Sincer eu nu prea am avut probleme, nu am fost prea bolnava.Pana acum cea mai grea durere, si cea mai lunga a fost atunci cand m-a prins curentul la scoala, m-a durut urechea, dantura si jumatete din fata.Nu prea pare cine stie ce, dar e chiar groaznic!

| Clauvdgg a răspuns:

Cand am luat un 5 la fizica straight face si 6 in teza la mate crying

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand mi am rupt piciorul stang. Da parca mai rau a fost cand l am rupt pe dreptul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se pune decat daca a fost un accident.

| metalrock2327 a răspuns (pentru suntserios):

Pai a fost un accident ca am ratat concertul, trebuia sa merg.rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

E intentie curata.

Răspuns utilizator avertizat
| metalrock2327 a răspuns:

Atunci cand am ratat concertul celor de la Metallica, in 2010 crying

| TotEuMa explică (pentru metalrock2327):

Auzi. cati ani ai rolling on the floor))?

| metalrock2327 a răspuns (pentru TotEuMa):

19...tu?

| TotEuMa explică (pentru metalrock2327):

15 blushing.