| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Inafara de teza si lucrare scrisa cum se mai >zice?daca se mai zice. Plz raspuns rapid pana maine!

11 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Bună.
Teză-lucrare scrisă-evaluare/testare iniţială-examen de încheiere a mediei.
O zi bună!

| betsy a răspuns:

Evaluare semestriala! Sper ca te-am ajutatwinking

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

LA teza se mai zice-examen de incheiere a mediei,extemporal final,testare semestriala,pe vremuri se mai zicea capacitate semestriala.
La teste se mai zice-examene,extemporale, testari scrise, lucrari.
Sper ca te0am ajutat!

| Ncl_9813 a răspuns:

Examen,evaluare semestriala,proba scrisa, analiza semestriala, lucrare de verificare a capacitatilor. Sper sa te fi ajutat.

| bigsy a răspuns:

Lucrare semestriala. la mine asa scrie pe foaia cu subiectul, la clasa a 6 a. happy Mai poate scrie si TEZA LA... mate, rom.

| Stitch92 a răspuns:

Evaluare simestriala.

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Testare semestriala

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică:

Niciunul nu ma ajuta...sorry

| WarriorOfBlack a răspuns:

Test!

| mrBoGDaN a răspuns:

Ziua de chiul

| nevermind a răspuns:

Pretestari? examen? hhh big grin