| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

La teza de la mate ne-a dat un rebus decompletat cu informmatii din matematica si primul cuvant era lucrare si al doilea nu m-ai stiu cum am completat si la sfarsit >zicea "pe coloana AB este o alta denumire a acestei lucrari". Ce vreau sa stiu e cum se mai zice la teza lucrare... Inafara de lucrare semestriala.
Funda!

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Lucrare de control, test, extemporal şi evaluare trimestrială...

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

EztemporaL sau Test! Sunt singurele!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Extemporal*

| Mikyyela a răspuns:

Test! funda?

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik explică:

Erau doua cuvine legate...dah