| LeiAdrian a întrebat:

Incerc de vreo 2 zile sa intru pe site-ul www.math.uaic.ro si nu merge. Am incercat si pe Google Chrome si pe Mozila Firefox si tot nu merge. Imi zice ca nu se conecteaza. In rest merge orice alt site dar acesta nu merge. Este site-ul facultatii de matematica din Iasi. Ce-as putea sa fac? Care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Nici mie nu imi merge.Nu ai putea sa faci nimic.Probabil cei ce au facut acest site nu l-au facut cum trebuie.De la ei este problema nu de la tine.