| anonim_4396 a întrebat:

Intamplare ciudata

Am comandat de pe net o cartela orange sim free acum vreo 2 luni. Nu am reincarcat-o deloc dar am mai fost apelat de 2 persoane. Am consumat mesajele date la inceput apoi nu am mai folosit-o. Am mai primit niste mesaje de la un numar de salon de bonzat nu stiu pe unde prin bucuresti, sa-mi fac abonament, etc.

In fine m-a tot sunau niste numere de fix si mobil pe fiecare zi aproape, raspundeam si nu zicea nimeni nimic. Apoi vad ca nu au mai sunat.

Azi ma trezesc cu un mesaj pe telefon, cand l-am aprins. Ceva gen"

conform termenilor contractuali va reamintim ca astazi trebuie sa achitati debitul restant de 258, 86 ron pentru cardul emis de EFG retail service.

Apoiapareun numar de fix jos.

Mesajul a fost dat de numarul1890

Faza este ca nu am comandat nimic, nu am primit nimic. Decat 2 persoane imi stiau numarul.

Ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Cineva a avut nr asta inainte si ia expirat si acum vrea sa se razbune dar nu se razbuna pe cine trebuie si aia cu nr ala 1890 se fac jmecherii sa iti apara tie cu nr ala nu are cum altfel sati afle careva nr tau. fundabig grin