| andreea7520 a întrebat:

Cam ce ar trebui sa mananc pentru a ma ingrasa la picioare? in special la picioare... am picioarele destul de subtiri si sunt oarecum complexata de lucru` asta >:"

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

laughing)))))) Parca ai fi eu acum cativa ani. Nu ai ce manca pentru a te ingrasa la picioare, asta econformatia ta, probabil pui mai mult in jurul coapselor si al abdomenului. O sa vezi ca o sa fie un avantaj, pentru ca indiferent ca pui 2 3 4 kilograme pe tine, ele nu se vor observa daca vei purta o fusta, o rochie scurta, pentru ca picioarele vor fi aceleasi. tongue

| T30D0RA a răspuns:

Mancarea, din cate stiu, nu ajunge la picioare.laughing
Trebuie sa faci sport, apuca-te de handbal, acest sport chiar ajuta la ingrosarea picioarelor. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, faci muschi la picioare dar nu te ingrasi la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca genoflexiuni 30 ex de 3 ori pe zi timp de cel putin 2 luni consecutive, la mine a functionat, si bicicleta de camera 30 min pe zi ajuta, bafta