| Lolittaa a întrebat:

Buna TPU...Am niste picioare perfecte pana jos unde sunt foarte subtiri deci m`am saturat s anul pot purta fuste. si pantaloni 3/4 ce pot face sa am picioarele macar putin mai groase jos? niste exercitii orce va rog fundita?big grin?

Răspuns Câştigător
| CoSmIn_3956 a răspuns:

Ca sa iti ingrasi picioarele nu trebuie sa faci exercitiilaughingci sa mananci mai mult! sper ca ti-am fost de folostongue bft

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Ce inseamna "foarte subtiri"? Nu cred ca gambele tale sunt foarte disproportionate fata de restul si nici nu este nimic rau in faptul ca ai picioarele mai subtirele. Nu iti trebuie niste exercitii specifice, doar bicicleta, role, alergari usoare si dans. Cel putin o ora jum'ate zilnic. Astfel, gambele ti se vor mai ingrosa, pulpele si coapsele vor mai slabi si, in timp, cu rabdare, vei ajunge sa ai niste bulane competitive. Succes!