| MonyMoniq a întrebat:

Joc lady popular, si in prima zi era pe romana dar cand am intrat a doua oara este pe engleza. Ce pot sa-i fac sa fie iarasi in romana?

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Mergi la un psihiatru

| MonyMoniq explică (pentru eandopuncttk):

Mersi pentru raspuns, Asta iti recomand si eu!tongue

| Banu_Stefania_1992 a răspuns:

Pai undeva sus de tot iti apare limba engleza. dai acolo si dai pe romana si asa se fece mereu! Cum te numesti ca sa te vizitez! funda?

| Adriana_Niculici_1998 a răspuns:

Scrie pe google :lady popular si da pe al 2-lea site si sus trebuie sa seteji limbile tu dai pe romana ...si dupa aia in prima casuta ati scrii useru si in a doua parola...succes! cautama pe lady popular ma numesc Adrianamarian